Santixauak 2019 Bertso Jaialdia

2019/07/17 22:30

Ermuko Martxoak 8 plazan. |Bertsolaritzea

Bertsolariak: Joanes Illarregi, Josune Aramendi, Abe Zuazubiskar, Aratz Igartzabal, Xabat Galletebeitia etaAmaia Iturriotz. Gai-jartzailea: Amaia Iturriotz.

Malekoia Txiringitoa 2019. CHIKI LORA

2019/07/18 19:30

Lekeitioko Isuntza hondartzan. |Musikea

Malekoia Txiringitoa 2019. 'A, E I, O, U', pailazoa eta magia

2019/07/19 19:30

Lekeitioko Isuntza hondartzan. |Umeen Txokoa

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/20 20:00

Gautegiz Arteagako Andra Maria Eleizan. |Musikea

CRISTINA BAYON (Sopranoa) + ALFONSO SAEZ (Organisyea)

'The opera locos'. Yllana

2019/07/20 20:00

Barakaldoko Barakaldo Antzokian. |Antzerkia

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/24 20:00

Axpe-Busturiako Santa Maria eleizan. |Musikea

CRISTINA GARCIA BANEGAS

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/25 20:00

Gernika-Lumon, Errenteriako San Bartolome Mertzede parrokian. |Musikea

MARA FANELLI (Klabezin) + OLIMPIO MEDORI (Organistea)

Bay of Biscay Festival - Wave Rave 2019

2019/07/25 .

Bermeon. |Musikea

CRYSTAL FIGHTERS + BELAKO + HINDS + BAD GYAL DJ SET + NIÑA COYOTE ETA CHICO TORNADO + MAREN

Informazino gehiago hemen.

V. Wave Rave

2019/07/25 .

Mundakan. |Musikea

CRYSTAL FIGTHERS + BELAKO + HINDS + DJ MARFOX + DJ BADGYAL + NIÑA COYOTE ETA CHICO TORNADO

Malekoia Txiringitoa 2019. SPACE JAM

2019/07/25 19:30

Lekeitioko Isuntza hondartzan. |Musikea

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/26 20:00

Kortezubin, Santiago Apostoluaren eleizan. |Musikea

Bay of Biscay Festival

2019/07/26 .

Bermeon. |Musikea

Rufus Wainwright + Backyard Babies + Caravan Palace + Tarque + Fuel Fandango + Mon laferte + Ángel Stanich + Dekot + Anita Parker

Informazino gehiago hemen.

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/27 20:30

Bermeoko San Frantzisko eleizan. |Musikea

MATTEO IMBRUNO

Bay of Biscay Festival

2019/07/27 .

Bermeon. |Musikea

Rufus Wainwright + Backyard Babies + Tarque + The Mani-Las + James Room + Lemy River + Dj On&On

Informazino gehiago hemen.

SU TA GAR

2019/07/27 Gauerdian.

Mendaroko Herriko Enparantzan. |Musikea

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/28 13:00

Foruko Tourseko San Martin eleizan. |Musikea

Juan Rekarteren omenez. BENANTZI BILBAO

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/28 20:00

Ibarrangeluko San Andres eleizan. |Musikea

MARGHERITA SCIDDURIO

Bay of Biscay Festival

2019/07/28 .

Bermeon. |Musikea

Anita Parker +  Zona Cero + The Bronson + Sex Museum

Informazino gehiago hemen.

Malekoia Txiringitoa 2019. ANJEL COLLADO

2019/07/30 19:30

Lekeitioko Isuntza hondartzan. |Bestelakoak

Urdaibaiko Organoak Joxe Mari Eguileor 2019

2019/07/31 20:00

Gernika-Lumoko Andra Mariaren eleizan. |Musikea

CARLOS ARTURO GUERRA PARRA