REVOLVER

2020/09/18 .

Getxon, Muxikebarriko Ereaga aretoan. |Musikea

Informazino gehiago eta sarrerak hemen.

Zanguango Teatro. 'Al otro lado'

2020/09/18 20:00

Berrizko Olakueta plazan |Antzerkia

Kulturaz Blai, Berriz.

Udabarria Bertsotan

2020/09/18 18:30

Markina-Xemeingo Esperantza aretoan.. |Bertsolaritzea

A Multzoa

Bertsolariak: 

Beñat Bilbao Landa
Ibai Amillategi Omaetxebarria
Iñaki Iturriotz Zuluaga
Irune Basagoiti Agirre
Mikel Galarza Idirin
Xabier Enbeita Ibarra

Aurkezlea: Zihara Enbeita Gardoki.

Udabarria Bertsotan

2020/09/18 18:30

Berango Antzokian. |Bertsolaritzea

B Multzoa

Bertsolariak:

Ana Picallo Perez
Bittor Altube Sarrionandia
Enare Muniategi Etxabe
Imanol Arrutia Azkueta
Ion Barrocal Besga
Maite Sarasola Isazelaia

Aurkezlea: Beñat Vidal Gurrutxaga

BILBOKO ORKESTRA SINFONIKOA

2020/09/18 20:30

Santurtziko Serantes aretoan |Musikea

Zuzendaria: Iker Sánchez.

Bakarlaria: Garazi Nara.

AFRIKA BIBANG + NOMADAK

2020/09/19 19:30

Markina-Xemeingo Uhagon kulturgunean |Musikea

Zubitik Zubira Kantuan

2020/09/19 19:00

Santurtziko portuan. |Musikea

Santurtzitik Bilbora: BILBOKO KORAL ALKARTEA + XABI ABURRUZAGA

Donostia Festibala - Urban. GATIBU

2020/09/19 19:30

Donostiako Doka Kafe Antzokian. |Musikea

SARRERAK AGORTUTA

GARI & MALDANBERA

2020/09/19 .

Ataungo Herri Antzokian. |Musikea

V. Xilaba, Zuberoa, Lapurdi eta Nafarroa Behereko Bertsolari Txapelketea. 1. Kanporaketea

2020/09/19 17:00

Hiriburuko La Perle gelan. |Bertsolaritzea

Bertsolariak: Elixabet Etxandi, Egoitz Zelaia, Irati Alcantarilla, Ortzi Idoate, Bittor Thicoipe eta Aitor Servier.

Eleizetan 2020: MUSBIKA ENSEMBLE

2020/09/19 20:00

Zornotzako Andra Mari eleizan |Musikea

XXXII. Ziortzako Kontzertuak

2020/09/19 18:00

Ziortzako Kolegiatan. |Musikea

La Grande Chapelle. Albert Recasens (zuzendaria).

Informazino gehiago hemen.

 

Eleizetan 2020: BEÑAT EGIARTE, OLATZ SAITUA, ELENA CADIERNO

2020/09/20 19:30

Zornotzan, Larreako San Juan Bataiatzailea eleizan |Musikea

XXXII. Ziortzako Kontzertuak

2020/09/20 18:00

Ziortzako Kolegiatan. |Musikea

Vocalia Taldea. Basilio Astulez (zuzendaritzea) + Conductus Ensemble. Andoni Sierra (zuzendaritzea).

Informazino gehiago hemen.

'Safari'. La Baldufa

2020/09/20 18:00

Durangoko San Agustin Kulturgunean. |Antzerkia

Adel 20. Artedrama Euskal Laborategia

2020/09/21 21:00

Aulestiko udal aretoan. |Antzerkia

Tomiris. ATX Teatroa

Adel 20. Artedrama Euskal Laborategia

2020/09/22 21:00

Aulestiko udal aretoan. |Antzerkia

Matriuska. Kamikaz Kolektiboa + Ttak Teatroa

AmyJo Doh & The Spangles

2020/09/23 19:30

Bilboko FNAC dendan. |Musikea

Taldearen bideo barria hemen.

Udabarria Bertsotan

2020/09/23 18:30

Muxikan, Ariatzako eskoletan. |Bertsolaritzea

A Multzoa

Bertsolariak:

Arkaitz Zipitria Mendizabal
Eneko Aldana Carrasco
Iñaki Lersundi Arrizabalaga
Jone Larrinaga Dañobeitia
Nagore Beitia Telletxea
Peru Irastortza Santxo

Aurkezlea: Leire Garatxena Larrabe

Udabarria Bertsotan

2020/09/23 18:30

Berrizeko Kultur Etxean. |Bertsolaritzea

B Multzoa

Bertsolariak:

Aitor Esteban Etxebarria
Axier Goñi Arsuaga
Iruri Altzerreka Martinez
Maider Altuna Urbina
Mikel Goiriena Larrazabal
Nahia Ibarzabal Gisasola

Aurkezlea: Itxaro Juaristi Olaetxea